Suntem in cautarea unor colegi pasionati de domeniul farma, entuziasti si ambitiosi cu care sa reusim in continuare sa fim un brand de top si sa ne dezvoltam impreuna. Va invitam sa ne cunoastem!

Candidatul ideal:

Absolvent al Facultatii de Farmacie;
Experienta manageriala/experienta pe un post similar;
Orientare catre pacient;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana proactiva;
Bun coordonator;
Viziune de ansamblu privind managementul resurselor umane si vanzari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Coordonarea activitatii farmaciei si a personalului din subordine;
Propunerea de masuri pentru cresterea cifrei de afaceri;
Informarea permanenta a medicilor cu care colaboreaza farmacia in legatura cu produsele nou aparute.

Oferta:

Garantia corectitudinii contractuale;
Pachet salarial (format din salariu fix, tichete de masa, bonus pentru performanta)
Mediu de lucru competitiv;
Pregatire profesionala sustinuta prin training-uri si informatii de specialitate;
Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei.

Verifica pe BestJobs