Candidatul ideal:

Suntem in cautarea unor colegi pasionati de domeniul farma, entuziasti si ambitiosi cu care sa reusim in continuare sa fim un brand de top si sa ne dezvoltam impreuna. Va invitam sa ne cunoastem!

Absolvent al Facultatii de Farmacie;
Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor din Romania;
Experienta minim 1 an;
Orientare catre pacienti;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana proactiva.

Descrierea jobului:

Eliberarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite, a produselor cosmetice si a dispozitivelor medicale;
Consilierea pacientilor care se prezinta in farmacie fara prescriptie medicala;
Identificarea nevoilor pacientilor si recomandari personalizate;
Asigurarea receptiei cantitative si calitative a produselor farmaceutice si parafarmaceutice;

Oferta:

Pachet salarial motivant ( salariu fix, bonus de performanta, tichete de masa);
Mediu de lucru placut, deschis si competitiv;
Programe de training si instruire;
Posibilitati reale de promovare si dezvoltare profesionala.

Verifica pe BestJobs