Candidatul ideal

· Studii superioare finalizate;
· Experienta in utilizarea MS Windows (World, Excel, Outlook Express);
· Experienta anterioara in domeniul transporturilor (va fi considerata un plus);
· Orientare catre client; abilitati de comunicare si negociere, spirit de echipa, initiativa si flexiblitate;
· Limba engleza, obligatoriu nivel mediu/avansat;

· Limba franceza obligatoriu nivel mediu/avansat;

Descrierea jobului

· Organizeaza transportul rutier  pe rutele stabilite;
· Concepe si transmite ofertele catre clienti, in termenul agreat;
· Gestioneaza si supravegheaza in timp real desfasurarea transporturilor;
· Intocmeste dosarele de transport si le inregistreaza in baza de date;
· Alege solutiile optime in vederea rezolvarii situatiilor neprevazute.

Beneficii

· Formare personala si profesionala, intr-un loc de munca stabil, alaturi de o echipa tanara si dinamica, cu oportunitati de dezvoltare;
· Training de specialitate (cursuri recunoscute la nivel international);
· Decontarea deplasarii catre locul de munca;
· Pachet salarial fix plus bonusuri in functie de performanta.

Descrierea companiei

EASI Logistic SRL, ofera solutii de transport aerian si rutier, cu diferite niveluri de servicii pentru a raspunde tuturor cerintelor clientilor.

Verifica pe BestJobs