Fișa jobului

PRODVINALCO SA Angajeaza

Electrician

Programul de lucru este de 8 ore/zi, de luni pana vineri, intr-un singur schimb. Repartizarea programului este de la ora 07:30 la ora 16:00, cu o pauza de masa de 30 minute inclusa.
Post: Electrician

Cerinte

Descriere post:

Experienta: 2-3 ani
Educatie: studii profesionale
Alte cerinte: -Scoala profesionala sau liceu de profil
  • Cunoştinţe teoretice si practice din domeniile: -electrotehnicã, electronicã, mecanicã, automatizari si echipamente actionate electric.
  • Experienta anterioara minim 2 ani.
Se ofera: -Loc de munca stabil
  • Salariu competitiv
  • Bonus trimestrial
  • Tichete de masă
  • Masa calda
  • Decontarea transportului.
Date Companie

Date contact: Vă aşteptăm la sediul nostru, pe Calea Baciului, nr. 2-4, Cluj – Napoca, pentru interviuri, în fiecare zi, de luni pana vineri, in intervalul orar 8:30– 17:00. Mai multe informaţii la nr. de tel. click apply/click apply
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Management

Sectoare de activitate

Administrație

Verifica pe LinkedIn