Cerinte :

experienta relevanta minim 4 ani

cunoștințe de operare PC: pachetul MS Office
cunoștințe SAP FI constituie un avantaj
cunoașterea limbii engleze, germana constituie un avantaj
abilități de comunicare și lucru în echipă
gândire organizată, analitică și flexibilă
abilități bune de organizare, planificare și atenție la detalii

Descrierea jobului :

înregistrarea și evidența facturilor de clienti si furnizori

inregistrarea deconturilor, extraselor de banca si alte documente din sistemul contabil
verificarea operațiunilor contabile
intocmirea rapoartelor contabile periodice

efectuarea calculelor de amortizare in conformitate cu legislatia in vigoare

inregistrarea notelor contabile si a altor documente justificative

Oferim:

Flexibilitatea programuluI de lucru

Mediul si atmosfera atractiva specifica firmelor de IT

Pachet salarial motivant

Access la parcare

Masaj on-site

Acces la platforme de e-learning Nagarro University, Pluralsight

Sediul Nagarro Timisoara cu o locatie centrala

Verifica pe BestJobs