Candidatul ideal

Cunostinte de limba engleza, alta limba straina si MS OFFICE.

Abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere, spirit organizatoric, initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor, perseverenta , deschidere pentru lucrul in echipa, entuziasm.

Descrierea jobului

Promovare si vanzare servicii in conformitate cu politicile companiei

Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori

Urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica

Urmarirea incasarilor si a platilor

Optimizarea rutelor, comunicarea cu conducatorii auto si supravegherea desfasurarii curselor;

Planificarea transporturilor de distributie sau aprovizionare filiale;

Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport;

Ghidarea si urmarirea statusului comenzilor pe tot parcursul cursei;

Urmarirea executarii operationale a comenzilor de transport (respectare conditii contractuale, data si loc incarcare, sosire la destinatie, solutionare probleme aparute, urmarire trasabilitate facturi )

Biroul este situat in zona Buftea/ Crevedia.

Verifica pe BestJobs