Responsabilități:
• Asigura coordonarea intregului proces de productie in vederea realizarii productiei
planificate, in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei;
• Supervizeaza si coordoneaza activitatea santierelor de lucru, inclusiv activitatea sefilor de santier si a subantreprenorilor, pentru o buna desfasurare a lucrarilor;
• Gestioneaza relatia cu reprezentanti ai beneficiarului, diriginti de santier, proiectanti, specialistii pe diverse categorii, ISC.
• Asigura urmarirea proiectelor executate in ceea ce priveste incadrarea lor in graficul de executie si clauzelor contractul de executie a proiectului;
• Identifica noi oportunitati si solutii de colaborare pentru reducerea costurilor de executie si intretinere din punct de vedere tehnic si operational;
• Supervizeaza respectarea proiectului tehnic, indeplinirea parametrilor de calitate, incadrarea in costuri pentru fiecare investitie
• Analizeaza proiectul tehnic si identifica si rentabilizeaza impreuna cu sefii de santier solutiile tehnice/utilajele cele mai optime atat din punct de vedere al parametrilor tehnici cat si a costurilor inainte de achizitia acestora.
• Raspunde de raportarea realizarilor pentru decontarea lunara a productiei executate pe santiere, corespunzator stadiilor fizice inregistrate si confirmate de clienti.

Candidatul ideal:
• Experiența de minim 2 ani în domeniu
• Studii și pregătire profesională finalizată în domeniu
• Cunoaște legislația din domeniu
• Cunoștințe foarte bune PC, pachet Office, program de devize etc

• Foarte bune abilități de comunicare
• Abilități de organizare si planificare a activității proprii

Beneficii:
Salariu motivant

Autoturism/ laptop/ telefon

Mediu de lucru dinamic și modern

Verifica pe BestJobs