Descrierea jobului:

- Proiectare 3D Maticad

- Design, implementare si intretinere website;
- Creatie grafica;- Continut si grafica pentru postari advertoriale pe web
- Prelucrare imagine si vectorizare;
- Programare Web;

Candidatul ideal dispune de:

  • Studii superioare de specialitate finalizate
  • Experienta de minimum 2 ani in domeniu
  • Experienta in proiectare 3D
  • Cunostinte avansate de Archicad 2d si 3d – cerinta obligatorie
  • Cerinte medii de Autocad – cerinta obligatorie
  • Cunostinte medii de 3 d s Studio M a x si V - Ray – cerinta optionala (modelare, texturare, setari)
  • Cunostinte medii de Photoshop/Illustrator – cerinta optionala
  • Adaptabilitate la conditii de stres si respectarea cu strictete a dead-line-urilor
  • Capacitate de a lucra in echipa si de a se perfectiona

Beneficii:

  • Implicarea in proiecte importante
  • Formare si perfectionare continua
  • Integrarea intr-o echipa de profesionisti multidisciplinara
  • Lucru intr-un mediu tanar si entuziast
  • Salariu motivant in functie de capacitate si cu posibilitatea de avansare RAPIDA

Calitati :

- inventivitate, creativitate, initiativa, simt artistic dezvoltat;
- atentie deosebita la detalii, organizare;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;

- cunostinte HTML/CSS, CMS constituie un avantaj;
- competente Adobe Photoshop si cunostinte Corel Draw;
- experienta in realizare materiale web;
- experienta layout design pentru materiale tiparite (brosuri, afise, flyere, etc);

Descrierea companiei:

Edil Italy s-a născut în anul 2006 din pasiunea și experiența în domeniul ceramicii și mobilierului de baie, a asociaților săi. Dar ca orice firmă cu personalitate, Edil Italy și-a creat identitatea proprie, și-a stabilit valorile și standardele de eleganță a produselor și serviciilor sale.
În showroom-urile din Focșani si din Iasi, sunt expuse doar produse italiene de cea mai bună calitate, toate certificate UNI EN ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 și OHSAS 18001:1999.
Ambientul creat, estetică visată sau designul inovator se regăsește în fiecare produs pe care Edil Italy îl propune, pentru fiecare client în parte. Cultura italiană atentă la detalii și eleganță se îmbină cu profesionalismul nostru, iar rezultatul este o experiență de peste 12 ani în domeniul ceramicii și a mobilierului de baie.
În tot acest timp, produsele noastre au colorat și inspirat proiecte complexe, de la hoteluri, pensiuni, centre de afaceri, spații comerciale, case sau locuințe private.

Verifica pe BestJobs