Candidatul ideal

- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Orientare catre client;
- Atentie distributiva;
- Operare pe calculator: Word , Excel, Internet;
- Rabdare/ ascultare activa;
- Nivel educatie: minim studii medii;
- Cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

- Interactioneaza cu clientii companiei si ofera informatii prompte si detaliate catre acestia;
- Preia si inregistreaza sesizarile clientilor si ofera solutii optime, intr-un timp cat mai scurt;
- Initiaza comunicarea in interiorul companiei, in functie de problema clientului;
- Mentine o atitudine profesionista, pozitiva si empatica in raport cu clientii, in toate circumstantele;
- Raspunde de confidentialitatea documentelor si informatiilor cu care lucreaza.

Descrierea companiei

Multinode Network este un start-up inovational care dezvolta in Romania prima retea de Automate Concierge Rezidentiale - BOB CONCIERGE.

BOB CONCIERGE este un dispozitiv automatizat destinat scarilor de bloc, care efectuaza un mix de servicii pentru locatari – de la livrarea cumparaturilor e-commerce, inclusiv a produselor alimentare cu pastrare la rece si a mancarii, pana la serviciile de curatatorie chimica si minishop alimentar de tip self check out. Automatele fac parte din domeniul Internet Of Things si functioneaza impreuna cu o aplicatie mobila.

Proiectul a primit o finantare de la grupul investitional NCH Capital http://www.nchcapital.com. NCH se află pe piața românească din anul 1994, iar în prezent administrează participații majoritare și minoritare la peste 300 de companii românești, printre Electroaparataj, Anticorosiv, UMEB, Credius, LibraBank, ocazii.ro, Vel Pitar etc.

Sediul companiei se afla in Pipera, Voluntari, langa Pipera Plaza.

Verifica pe eJobs.ro