Fișa jobului

Candidatul ideal

Vino acum in echipa noastra!!!
Noi credem ca atitudinea face diferenta!
Experienta anterioara in vanzarI poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie!
Persoana ambitioasa, motivata, orientata catre client si rezultate..
Disponibila pentru activitatea pe teren.
Capabila sa transforme problemele in solutii, proactiva si flexibila.
Dornica sa faca parte dintr-o echipa in plina dezvoltare.

Descrierea jobului

Alatura-te companiei noastre care are ca activitate furnizarea de consultanta gratuita si diferite oferte in domeniul energiei , Poti aduce un beneficiu clientilor tai si in acelasi timp poti castiga bani din aceasta activitate

PREGATIRE GRATUITA
Nu este necesara experienta de munca in acest domeniu .

CASTIGURI RAPIDE
Este important ca intr-un timp cat mai scurt , sa incepi sa beneficiezi de veniturile obtinute din aceasta activitate . Daca esti o persoana care comunica usor , castigurile tale lunare sunt pe masura implicarii si a efortului depus
Ce trebuie sa faci ?
Lucreaza intr-un domeniu nou si de success , consultanta in domeniu energiei electrice si gaze naturale !
Promoveaza servicii care aduc un real beneficiu clientilor , economii reale la facturile lunare!
Identificarea noilor clienti este usoara , toata lumea este interesata de reducerea costurilor !
Totul este transparent si onest ! De ce? – Pentru ca ne dorim o colaborare pe termen lung , atat cu colaboratorii cat si cu clientii nostril !

Totul In 4 Pasi Simpli

oameni din zona ta si le prezinti in detaliu beneficiile unui nou contract la energie.
pe baza facturilor acestora economia de care acestia pot beneficia ;
formularele ce trebuiesc completate precum si documentele solicitate ;
toate documentele online spre procesare .
Serviciile promovate beneficiaza in acest moment de foarte multa publicitate si de fapt , nu vinzi nimic , nu ceri bani clientilor ci mai mult , le aduci un beneficiu .

Descrierea companiei

Compania, este partenerul regional ENEL, furnizor de energie electrica si servicii adiacente acestui domeniu.
Ca urmare a procesului de extindere, ne dorim dezvoltarea echipelor de vanzari in judetele Brasov,Bistrita Nasaud, Maramures, Satu Mare si Salaj.

Pentru Tine
  • Contract de munca FullTime
  • Salariu fix+comision lunar+comision trimestrial
  • Asigurare medicala privata pentru tine si un membru al familiei
  • Mediu de lucru dinamic si interesant , in plina dezvolatare
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Consultanță

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn