Candidatul ideal

Doriți să lucrați într-un mediu profesionist?
Vă motivează oportunitatea participării la programe de specializare/perfecționare într-un domeniu de viitor?
Doriți să vă dezvoltați o carieră pe termen lung?

În cazul în care răspunsul dvs. este afirmativ și corespundeți cerințelor de mai jos, așteptăm CV-ul dvs. actualizat, cu fotografie recentă, însoțit de o scrisoare de intenție, la adresa hr@hospitalconsulting.ro.
Data limită pentru aplicări: 28 septembrie 2021.
CERINȚE:
- studii superioare finalizate: profil medical / farmaceutic (inclusiv domenii adiacente) sau în domeniul economic
- abilități bune de comunicare, ușurință în inițierea și dezvoltarea relațiilor interpersonale
- persoana proactivă, orientată către rezultate, cu abilitati organizatorice
- gândire analitică, precizie
- disponibilitate deplasări în țară (Muntenia), la distanțe de 100-300 km (2-3 zile/săptămână)
- cunostinte operare PC (MS Office)
- permis de conducere categoria B

REPREZINTĂ AVANTAJ:
- superspecializarea în management sanitar
- cunoaşterea sistemului sanitar / funcţionării spitalelor
- experienţă în management sanitar / vânzări / consultanță

Pentru economiștii / medicii / farmaciștii / rezidenții din domenii non-clinice aflați la început de carieră asigurăm pregătire și specializare în management sanitar.

Descrierea jobului

Principalele sarcini, responsabilități:
- prezentarea serviciilor oferite potențialilor beneficiari, clienți
- acordarea de suport profesional clienților în probleme legate de regulile de finanțare a spitalelor și consultanţă în economie sanitară și management sanitar respectiv farmacoeconomie
- participarea la studii internaționale în domeniul medical / farmaceutic / health technology assessment (HTA)

Oferim un pachet salarial motivant, care include mașină de serviciu, laptop.
Oferta este pt. un loc de muncă full time.

Descrierea companiei

Compania noastră a fost înființată ca subsidiară a unei firme străine, lider pe piață în servicii de consultanță în management sanitar. Oferim servicii de consultanță în economie sanitară şi management sanitar. Suntem lideri de piață într-un domeniu care se dezvoltă într-un ritm rapid în România.

Căutăm CONSULTANT ÎN MANAGEMENT SANITAR pentru București / zona Muntenia.

www.hospitalconsulting.ro

Verifica pe eJobs.ro