Profilul candidatului:

-Studii medii;
-Limba germana nivel avansat (scris,vorbit,citit);
-Cunostinte operare PC;
-Experienta in activitati similare;
-Persoana orientata spre rezultat;
-Excelente abilitati de negociere si comunicare verbala in limba germana;
-Asumarea responsabilitatilor, promptitudine si perseverenta.

Responsabilitati:

-Contacteaza companiile tinta in vederea obtinerii informatiilor necesare clientului;
-Ofera informatii conform criteriilor transmise de catre client sau superior;
-Emite si transmite e-mailuri, faxuri, scrisori etc.;
-Foloseste si actualizeaza constant baza de date;
-Urmareste si propune modul de rezolvare a diferitelor aspecte aparute zilnic.

Avantaje:

Companie ce activeaza in domeniul recuperarii beneficiilor fiscale şi sociale in Germania.

Prin aplicarea la acest anunt de recrutare înțeleg și sunt de acord, fără a fi constrâns, că datele mele personale precum numele, prenumele, imaginea mea, precum și alte date - furnizate în CV vor fi colectate de Operatorul de date, și anume MONDOJOB SRL, în scopul procesului de recrutare, pentru pozitia pe care am selectat-o.

Înțeleg că datele mele cu caracter personal vor fi colectate în condiții de siguranță, pentru a proteja confidențialitatea. Sunt conștient de faptul că îmi pot retrage consimțământul în orice moment.

Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea procesării conform consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/adresele jobului

Brașov ; Sfântu Gheorghe

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Verifica pe BestJobs