Fișa jobului

Cautam colegi noi pentru echipa de Vanzari din Call Center.

Candidatul Ideal
  • Vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut?
  • Reusesti sa-ti expui ideile clar si cu usurita?
  • Vrei sa inveti sa-ti pui in valoare calitatile intr-un mediu profesional?
  • Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi, propunandu-le solutii rapide?
  • Ai experienta in domeniul vanzarilor si/sau al relatiilor cu clientii?

Atunci vrem sa te cunoastem

Responsabilitati
  • Interactionezi telefonic, prin preluarea apelurilor (inbound), respectiv generarea apelurilor telefonice (outbound) de la/catre clientii UPC.
  • Preiei apelurile de la clienti care solicita informatii comerciale: informatii asupra contului clientului, facturi , plati, servicii, oferte noi etc si promovezi proactiv portofoliul de servicii acestora
  • Utilizezi tehnici si strategii de negociere si vanzare, in scopul de a pastra si continua relatia comerciala dintre UPC si client;
  • Utilizezi permanent bazele de date, aplicatiile si sistemele informatice ale companei pentru a promova cele mai potrivite solutii de telecomunicatii in relatia cu clientul;

Beneficii
  • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
  • Program de munca flexibil, adaptat nevoilor tale
  • Pe langa un salariu atractiv iti oferim bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn