Candidatul ideal

Consilier vanzari insula bijuterii argint Iulius Mall
-minim studii medii;
-experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj;
-cunostinte utilizare PC;
-abilitati de comunicare, negociere si diplomatie;
-simt estetic dezvoltat.

Descrierea jobului

- organizeaza si supervizeaza activitatea magazinului;
- participa activ la procesul de vanzare;
- asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
- tine evidenta stocurilor, intrarilor si iesirilor de marfa;
- raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Beneficii:
Contract de munca cu norma intreaga, pachet salarial atractiv+bonuri de masa.

Descrierea companiei

MP Silver Shine CO SRL este direct importator si comercializeaza bijuterii din argint(925) cu pietre semipretioase.
Oferim tot sprijinul invatarii si integrarii cat mai rapide a noii colege pentru o buna colaborare cu departamentul central.
Cerem si oferim seriozitate.

Verifica pe eJobs.ro