Fișa jobului

Requirements

Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!

Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail, iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari,atunci Inditex este locul ideal pentru tine.

Cerinte
  • Minim studii medii.
  • Cu sau fara experienta profesionala.
  • Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dinamic.
  • Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.
Responsabilitati
  • Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute.
  • Activitati in depozit: stocare, aranjare, verificare.
  • Activitati specifice casei de marcat.
Beneficii
  • Contract pe perioana nedeterminta.
  • Salariu motivant.
  • Uniforma.
  • Asigurare medicala.
  • Sansa de a promova in cadrul Grupului Inditex
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Part-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Îmbrăcăminte și modă

Verifica pe LinkedIn