La McCafe te ajutam sa iti incepi ziua cu oricare din bauturile tale preferate pe baza de cafea! Daca aroma unica de cafea iti ofera energia necesara pentru a te bucura de fiecare moment al zilei, te invitam sa aplici pentru poziția de Barista in familia McDonald’s.

Experienta se castiga in timp, noi te pregatim intens si iti oferim o serie de beneficii si stabilitate.

Responsabilitati principale:

-Prepara bauturile preferate pe baza de cafea, la cele mai inalte standarde de calitate

-Asigura satisfacerea clientilor prin oferirea unei experiente deosebite in cadrul restaurantelor

-Acumuleaza permanent noi cunostinte si isi dezvolta continuu abilitatile prin programele de dezvoltare interne

Beneficii:

-Poti castiga un salariu atractiv si ai flexibilitatea programului de lucru (in ture, norma de lucru intreaga – 8 ore - sau partiala - 4 sau 6 ore)

-Iti urmezi pasiunea pentru cafea & ospitalitate

-Ai sansa sa-ti dezvolti abilitatile de comunicare, de lucru cu oamenii, plus abilitati de pregatire a cafelei

-Poti promova intr-un timp foarte scurt la rolul de BARISTA TRAINER sau alte roluri in restaurant

-Beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale

-Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru

-Concediu suplimentar in functie de vechime

-Bonusuri in functie de performanta

Profilul cautat:

-Minim studii medii

-Abilitati: adaptabilitate, orientarea catre rezultate (capacitatea de a respecta standardele de lucru), lucrul in echipa si colaborarea, orientare catre satisfacerea clientului

-Domiciliul, preferabil in apropiere de locatia McDonald’s

-Dispus sa lucreze in ture (a mai lucrat in ture)

Verifica pe BestJobs