Candidatul ideal

Căutăm pe cineva pasionat de cafea și de un stil de viață sănătos care să ne completeze echipa Turbo și să crească alături de noi. Ne dorim o persoana cu mintea deschisă și chef de viață, punctuala, bine organizata și cu dorință de învățare. Restul le facem împreună.
Experiența e apreciată, dar nu e obligatorie, atât timp cât ești deschis să înveți și îți dorești să excelezi. Îți vom asigura traininguri tocmai ca să ne aliniem în tot ce presupune jobul tău la Turbo.

Descrierea jobului

- Te vei ocupa de preluarea comenzilor și vei prepara produsele cu grijă și atenție, ținând cont de rețetarul nostru.
- Vei păstra barul curat și funcțional și vei avea grijă ca spațiul să fie curat și aranjat pe timpul zilei. Ținem mult să respectăm cu atenție normele de sănătate și de curățenie.
- Oamenii sunt motorul Turbo, e important să avem grijă de experiențele lor și să fim atenți la nevoile pe care le au.

Îți oferim o experiență de lucru cu oameni diferiți, dar cu pasiuni comune, într-un loc cu un design inedit, care are la bază lucruri reciclate din universul motorsport. Turbo e o poveste în sine cu totul și ne dorim ca și tu să faci parte din această poveste. Vrem să colaborăm pe termen lung, sa crestem impreuna si iti oferim un salar competitiv pietei. Scrie-ne și hai să stăm de vorbă, să ne cunoaștem.

Descrierea companiei

Turbo este motorul care adună la un loc o comunitate de oameni cu pasiuni comune, interesați de obiceiuri sănătoase, experiențe sociale și lucruri care le aduc bucurie: o cafea de specialitate bună, un shake energizant, un produs din ingrediente locale, un loc inspirațional.

Verifica pe eJobs.ro