Cerinţe:

  • Absolvent de liceu cu atestat profesional (calificare) de automatist / mecatronist / electromecanic
  • Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru, spirit de iniţiativă
  • Abilităţi de comunicare şi de lucru în echipă
  • Capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate
  • Disponibilitate pentru lucrul în schimburi (inclusiv schimbul III)
  • Experienţa în domeniu poate constitui un avantaj

Responsabilităţi:
Asigurarea bunei funcţionări şi a întreţinerii din punct de vedere al automatizării a echipamentelor şi instalaţiilor prin:

  • realizarea activităţii de întreţinere preventivă pentru echipamentele de automatizare, în conformitate cu Programul de Întreţinere Preventivă
  • efectuarea intervenţiilor pentru eliminarea defecţiunilor şi avariilor la echipamentele de automatizare
  • înregistrarea executării lucrărilor programate sau accidentale la echipamentele de automatizare, în conformitate cu cerințele Regulilor de Buna Practica de Fabricație
  • executarea testelor din documentaţia de calificare (calificarea instalării, calificarea operaţională şi calificarea performanţei).

Oferim:

  • Angajare full time
  • Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu
  • Training de specialitate
  • Pachet salarial atractiv (tichete de masă, prime sărbători legale)
  • Transport gratuit la / de la locul de muncă pe raza municipiului Iași

Verifica pe BestJobs