Fișa jobului

Responsabilităţi
  • redactează/tehnoredactează diferite materiale;
  • primește și transmite e-mailuri și memo-uri;
  • menţine legătura cu agenţii de publicitate, studiouri foto, etc.;
  • întocmește diferite rapoarte/analize/statistici solicitate de managerul de marketing;
  • prelucrarea deconturilor, a poștei externe și a celei interne.
Cerinţe
  • cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Outlook, Powerpoint;
  • cunoştinţe de pachet Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator), Corel – prezintă un avantaj;
  • carnet categoria B;
  • disponibilitate deplasări in ţară;
  • cunoştinţe foarte bune de limba engleză;
  • cunoaşterea limbii germane constituie un avantaj;
  • abilităţi bune de comunicare şi lucru în echipă;
  • gândire organizată, analitică şi flexibilă;
  • atitudine pozitivă (“can do” attitude);
  • studii superioare finalizate;
  • rezistenţă la stres.
Oferta (bonusuri, Beneficii)
  • contract pe durată determinată de 2 ani cu posibilitatea de a se modifica in contract pe durată nedeterminată;
  • salariu atractiv;
  • sistem informatic performant şi logistică modernă;
  • oportunitatea unei cariere într-un concern internaţional.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Marketing

Sectoare de activitate

Comerț

Verifica pe LinkedIn