Descrierea postului:

- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de furnizori externi, gestionarea contractelor de colaborare cu acestia,
- Mentinerea corespondenţei şi a relatiei de comunicare cu furnizorii externi si interni,
- Negocierea preturilor si conditiilor contractuale cu furnizorii,
- Intocmirea comenzilor, monitorizarea stocurilor,
- Intocmirea rapoartelor cerute de catre superiori,
- Verificarea si analiza rezultatelor: supraveghere permanenta a evolutiei circulatiei grupelor principale de produse,

- Cercetare de piata in vederea identificarii competitorilor si analiza datelor,

- Mentinerea legaturii cu comisionarii vamali,
- Activitati de marketing.

Cerinte

- Experienta pe un post similar
- Studii superioare
- Cunoştinţe avansate de limbă engleză
- Foarte bune cunostinte Ms Office
- Persoana organizata
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
- Bune abilitati de comunicare si negociere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru profesional si competitiv

Verifica pe BestJobs