. PALTINUL INTERAX PROIECT  este în căutare de noi colegi arhitecți în Iași.

Candidatul ideal

irit de observație și atenție sporită la detalii în realizarea pieselor scrise și desenate (în fazele

- eficiență în lucru;

- cunoașterea programului ArchiCAD;

- execută sarcini și își estimează corect timpul de lucru pentru predarea documentației;

Descrierea jobului

- întocmirea documentației în toate fazele de proiectare;

- discutarea soluțiilor direct cu clienții;

- corectitudine și rapiditate în reprezentarea grafică

 - redactare și printare/plotare din ArchiCAD;

- cunoștințe MS Office;

- flexibilitate în soluția oferită pentru sistemul constructiv ales;

- capacitatea de a lucra într-o echipa dinamică, într-un sistem multitasking;

- seriozitate și asumarea răspunderii pentru soluțiile adoptate în proiecte.

Beneficii

- Salariu atractiv;

- Oportunități de dezvoltare personală;

- Mediu de lucru tânăr, dinamic și profesionist.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Iași

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Verifica pe BestJobs