Descrierea jobului

- elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare  in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- elaborare documentatii faza PUD, PUZ, PUG
- monitorizare si participare la toate fazele proiectului si asigurare asistenta tehnica pe toata perioada executiei;
- intocmire documentatie de avizare, antemasuratori, liste de cantitati, devize;

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate - Facultatea de Arhitectura;
- drept de semnatura OAR
- stampila RUR (constituie un avantaj)
- cunostinte avansate in proiectarea constructiilor civile, industriale si agricole;
- experienta in urmarirea tuturor etapelor unui proiect;
- abilitati foarte bune de comunicare, fluenta in exprimare;
- abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa, auto-organizare;
- capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor;
- persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;
- disponibilitate deplasari.

Descrierea companiei

Societatea activeaza in domeniul serviciilor de proiectare in domeniul constructii civile, hidroedilitare, industriale, agricole, drumuri si poduri etc.

Numar angajati: >20

Adresa/adresele jobului

Iași

Salariu brut pe luna

750 - 1500 €

Verifica pe BestJobs