Candidatul ideal

Arhitect cu experienta de peste 10 ani in constructii civile si industriale, cunostinte foarte bune BIM( pachetul de software care include Revit, Lumion)

Descrierea jobului

- Realizarea proiectelor de arhitectura incredintate;
- Intocmirea documentatiei de proiectare in baza reglemetarilor privind proiectarea si executarea constructiilor;
- Cunoasterea materialelor de constructii si a detaliilor legate de folosirea acestora;
- Mentinerea la curent cu noile tehnologii;
- Lucrul direct si on line cu firmele furnizoare de materiale pentru obtinerea solutiilor optime pret- calitate si adaptate perfect imaginii arhitecturale dorite;
- Supervizarea realizarii etapelor de lucru in conformitate cu prevederile proiectului;
- Contolul si evaluarea costurilor de constructie, estimari;
- Colaborarea cu coordonatorul de proect in vederea definitivarii solutiei.
- Minim 10 ani experienta.
Oferta; salariu atractiv, mediu de lucru placut, oportunitatea de a fi implicat in proiecte de dimensiuni importante

Descrierea companiei

Clientul nostru Takenaka GmbH Germania Sucursala Romania, cauta pentru santier - arhitect constructii industriale.
Takenaka este o companie de familie de generatia a 17 a, cu peste 400 de ani experienta in constructii si mai mult de 45 de ani de activitate de constructii in Europa.
Takenaka Corporation, cu sediul cental in Tokyo si Osaka, este una dintre companiile de constructii, "Top 5"" din Japonia.

Verifica pe eJobs.ro