SC Cristal Brad Distributie SRL specializată în productia si distributia de sticla  una dintre cele mai mari organizaţii de acest gen din ţară, oferă spre ocupare un post de Manager Zonal.
Cerinţele candidatului:
Studii superioare;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit - cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Ţinută business;
Fluenţă verbală;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate;

Descrierea postului:

Identificarea potentialilor colaboratori din zona arondata;

Gestionarea si supervizarea actului de vazanre;

Pachet salarial atractiv.

Sustinere in procesul de instruire.

Masina de servici.

Verifica pe BestJobs