Pentru unul dintre clientii nostri, o companie cu renume in domeniul instalatiilor, cautam un Agent de Vanzari pentru judetul Cluj.

Cerinte:

  • Experienta in vanzari de minim 2 ani sau absolvent al Facultatii de Instalatii
  • Reprezinta un avantaj major experienta de lucru in domeniul instalatiilor
  • Studii superioare
  • Persoana dinamica, proactiva, flexibila, cu spirit de echipa si cu abilitati foarte bune de comunicare si negociere
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Dezvoltarea activitatii companiei in zona alocata (judetul Cluj)
  • Promovarea imaginii companiei si a produselor din domeniul instalatiilor
  • Prospectarea noilor clienti, organizarea negocierilor, pregatirea ofertelor, vanzarea și pregatirea comenzilor pentru facturare
  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

Beneficii:

  • Pachet de beneficii compus din salariu fix competitiv si comisioane atractive
  • Posibilitatea dezvoltarii rapide pe plan profesional
  • Echipa tanara şi dinamica
  • Masina de serviciu, laptop, telefon
Verifica pe BestJobs