Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia) angajează

Agent Vinzari (Brasov-Sibiu)

vînzări ingrediente de panificație și cofetărie

Beneficii oferite:

  • Salariu fix si bonus la indeplinirea targetului de vinzari conform competentelor posedate;
  • Graficul de lucru, luni –vineri, 8-17:00 sau 9:00-18:00;
  • Contract de locatiune automobil (in caz ca candidatul poseda automobil propriu) 800 lei si combustibil;
  • Oportunitati de crestere profesionala si in cariera.

Responsabilitatile de baza:

  • Identifica Clientii noi și oportunitățile de creștere a business-ului;
  • Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii din domeniul Horeca;
  • Intocmeste oferta de produse si o negociaza cu Clientii;
  • Preia comenzile de la Client, transmite comenzile către departamentul de logistică și se asigură că produsele din comandă au ajuns la Client;
  • Ramburseaza datoriile;
  • Realizează planul de vânzări pe zona alocată.

Cerinţe față de candidat:

  • Abilități de comunicare și relaționare cu Clienții;
  • Deținerea permisului de conducere (cat. B);
  • Experienta in vinzari b2b, preferabil domeniul Horeca.

Verifica pe BestJobs