Fișa jobului

RESPONSABILITĂŢI

  • Verifică dosarele de garanţii primite şi validează perioada de garanţie
  • Validează timpii de manoperă efectuaţi
  • Asigură suport privind acceptarea sau refuzul garanţiei şi validează comenzile de piese în garanţie
  • Urmăreşte desfăşurarea PIP (Product Improuvement Program) al constructorilor
  • Intocmeşte cererile de garanţie on line şi cererile de rambursare PIP on line pe site-ul fiecărui constructor
  • Efectuează operaţiunile de audit intern şi extern pentru piesele schimbate in garanţie
CERINŢE

  • Studii superioare finalizate
  • Experiență de 2 ani într-un domeniu similar
  • Cunoștințe avansate de operare calculator: Excel, Word, etc
  • Cunoștințe medii de limba engleză
PROFIL CANDIDAT

  • Persoana responsabila, organizata, punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate
Atitudine orientată către client, corectitudine profesională, rigurozitate
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Tehnologia informației

Sectoare de activitate

Consultanță management

Verifica pe LinkedIn