Fișa jobului

Candidatul Ideal
  • Absolvent de studii superioare;
  • Experienta in retail;
  • Experienta in coordonarea unei echipe;
  • Capacitate foarte buna de comunicare ;
  • Capacitate rapida de decizie;
  • Bune capacitati organizatorice;
  • Orientare catre rezultate;
  • Putere de convingere si motivare a echipei;
  • Limba Engleza/Germana contituie un avantaj
  • Cunostinte solide Word, Excel

Responsabilitati
  • Coordoneaza si asigura conducerea comercial-economica a punctului de lucru,
  • Coordoneaza si se asigura gestiunea corecta, completa si eficienta a produselor (primirea, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in gestiunea Societatii)
  • Coordoneaza si asigura implementarea corespunzatoare a standardelor de calitate privind deservirea clientilor de catre personalul aflat in subordine.
  • Asigura managementul personalului ,coordonarea echipei si planificarea schimburilor angajatilor;
  • Pregatirea, derularea si evaluarea inventarelor;
  • Asigura implementarea si gestiunea sistemului de management al sigurantei alimentului (SMSA) la nivelul punctului de lucru

Beneficii
  • Asigurare medicala privata;
  • Tichete de masa;
  • Zile suplimentare pentru concediu de odihna;
  • Bonus de loialitate;
  • Bonus performanta;
  • Bonus recomandare;
  • Vouchere pentru cumparaturi;
  • Training pentru dezvoltare profesionala;
  • Posibilitati de invatare si dezvoltare in cadrul companiei.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Învățământ

Sectoare de activitate

Comerț

Verifica pe LinkedIn