SC NMC STIL DISTRIBUTION SRL este specializata in productia, importul si comercializarea materialelor pentru finisaj in constructii: profile decorative din polistiren pentru interior si exterior, izolatii de teava din polietilena, etc.
Responsabilitati:

- vopseste prin pulverizare utilizand echipamente speciale pentru a aplica rasina pe produsele finite
- participa la incarcarea si descarcarea marfurilor/materiilor prime
- actioneaza si supravegheaza utilajele care amesteca, prelucreaza materiile prime conform retetelor de productie
- eticheteaza produsele finite
- participa la manipularea marfurilor si a materiilor prime in depozit si in sectia de productie
- curatenie la locul de munca

Cerinte
- seriozitate
- punctualitate
- capacitate de munca

Beneficii Oferite: 2500 lei net + bonusuri de performanta
Program de lucru: de luni pana vineri de la 7:30 ora la 16 (cu 30 minute pauza de masa)
Asiguram transport de la metrou Pacii (Turbotequilla)

Adresa/adresele jobului

București ; Km 13 A1, Chiajna

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

950 €

Verifica pe BestJobs