Candidatul ideal

- cunoasterea limbii maghiare la nivel avansat

- diploma vopsitor (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj)
- experienta relevanta minim 2 ani
- capacitate de lucru in echipa
- disponibilitate lucru in mediul industrial
- disponibilitate pentru deplasare

Descrierea jobului

- Executa lucrarile de vopsit in conformitate cu documentaţia tehnică aferentă şi respectă instrucţiunile primite de la şeful direct
- Utilizeaza corespunzător echipamentul de protecţie adecvat
- Respecta termenele de realizare a sarcinilor.

- asigura comunicarea intre seful de santier si colegii vorbitori de limba maghiara

- intocmeste diferite situatii de lucrari

- participa impreuna cu seful de santier la intalniri cu posibili angajati

- alte sarcini primite de la seful direct

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

maghiară, română

Adresa/adresele jobului

Târgu Mureș ; Cluj-Napoca ; Oradea ; Satu Mare ; Arad ; Sfântu Gheorghe ; Odorheiu Secuiesc ...mai multe

Verifica pe BestJobs