Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Cégünk az ország bármely pontjáról keres megbízható, minimum 2-3 éves tapasztalattal rendelkező, vagy már nyugdíjba vonult ügyvédet, aki fizetése, illetve nyugdíja kiegészítéseként vállalna otthonról végezhető telefonos jogi tanácsadást cégünk keretrendszerén belül.

Feladatok

  • telefonos ügyfélfogadás
  • ügyfeleink teljes körű tájékoztatása büntetőjogi és polgárjogi kérdésekben
  • jogi tanácsadás adott keretrendszeren belül
  • adatrögzítés

Elvárások

  • több éves tapasztalat ügyvédi pályán
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • határozott fellépés
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • szakmai igényesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság
  • képesség önálló munkavégzésre

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony mellett végezhető pozíció
  • önálló munkavégzés, kényelmesen otthonról
  • rugalmas időbeosztás
  • céges telefon külön telefonszámmal
  • kiváló szakmai lehetőség és folyamatos fejlődés
  • versenyképes fizetés

Előny

  • ügyvédi irodában szerzett széleskörű gyakorlat
  • eseti jelleggel esti, illetve hétvégi munkavégzésvállalása

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/adresele jobului

Budapesta

Verifica pe BestJobs