Fișa jobului

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul medical reprezinta un avantaj
  • Experienta anterioara ca si Reprezentant Medical reprezinta un avantaj
  • Abilitati excelente de comunicare si prezentare
  • Utilizator experimentat al pachetului MS Office - in special Power Point
  • Abilitati foarte bune de organizare si livrare training
  • Disponibilitate la calatorii la nivel national
  • Permis conducere CAT. B - valabil

  • Descrierea jobului

  • Instruirea clientilor in legatura cu produsele si serviciile aferente brandurilor (Vichy, La Roche-Posay, CeraVe)
  • Implementarea programelor de training globale si speciale pentru fiecare populatie participanta la trainingul de produs
  • Actualizarea constanta a informatiilor transmise catre cursanti si participarea la dezvoltarea de noi actiuni de formare
  • Administrarea bugetului de training alocat
  • Organizarea sesiunilor de training si gestionarea eficienta a resurselor; (evidenta participantilor prin actualizarea permanenta a bazei de date)
  • Vizite in farmacii pentru prezentarea brandurilor/produselor in vederea incurajarii recomandarii acestora
  • Reprezentarea brandului la evenimente medicale profesionale (Conferinte, FMC, EPU).
  • Nivel de vechime

    Nu se aplică

    Tip de angajare

    Full-time

    Ocupație

    Învățământ

    Sectoare de activitate

    Bunuri de larg consum

    Verifica pe LinkedIn