Candidatul ideal

  • Studiile universitare - constituie un avantaj;
  • Experienta relevanta in vanzari – minim 2 ani;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Bune abilitati de negociere si persuasiune;
  • Carnet conducere categoria B;
  • Cunostinte medii de utilizare a calculatorului (MS Office).

Descrierea jobului

Departament: Sales
Postul va raporta Area Trade Manager-ului local.

Principalele responsabilitati:

  • Realizeaza planul de vanzari;
  • Mentine si dezvolta relatiile cu clientii;
  • Monitorizeaza si dezvolta piata;
  • Monitorizeaza materialele promotionale, activele si investitiile;
  • Implementeaza si mentine standardele de mercantizare si promovare specifice in locatii
  • Colecteaza date specifice si genereaza insight-uri.
  • Verifica disponibilitatea stocului, raporteaza probleme către ATM/ Kam / Merchandising
  • Creaza plasari secundare pentru a îmbunătăți FWS

Descrierea companiei

Asahi CE & Europe Services s.r.o.

Verifica pe eJobs.ro