Tehnician Service

INDUSTRIAL ACCESS SA

Industrial Access angajeaza Tehnician service pentru sediul din Jilava, jud. Ilfov.

Esti pasionat de domeniul tehnic si esti talentat la repararea utilajelelor/echipamentelor? Esti un adevarat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde?

Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai un mod de lucru bine structurat, dar pui accent pe eficienta?

Iti doresti sa lucrezi intrrganizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Responsabilitati:
- efectueaza operatii de reparare, revizie si intretinere a utilajelor de dimensiuni mici din flota (pompe Honda, ciocane pneumatice Atlascopco, turnuri de caldura, dezumidificatoare, aeroterme Master, generatore Gesan, pompe submersibile Xylem, scule Bosch,  Motounelte Husqvarna, Sthill )
- efectueaza diagnoza si constata defectiunea utilajului
- stabileste necesarul de piese si consumabile
- remediaza defectiunile utilajului
- se asigura de buna functionare a utilajului/echipamentului
- participa la pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie

Profilul candidatului:
- studii tehnice medii sau superioare
- cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica
- experiență pe un post similar constituie un avantaj
- disponibilitate deplasari
- permis de conducere categoria B
- spirit practic și organizat.
- atent la detalii, meticulous si efficient
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Beneficii:
- mediu de lucru flexibil si modern
- programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala
- acces la tehnologii de ultima generatie
- companie recunoscuta la nivel international

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Jilava

Verifica pe BestJobs