Furnizor de dispozitive medicale angajam personal pentru departament tehnic protezare auditiva.

Cerinte:

- Persoana ambitioasa dornica de dezvoltare profesionala

Descrierea postului:

  • Confectionare olive;
  • Inregistreaza comenzile in baza de date si stabileste prioritatile lucrarilor, in afara celor date de seful serviciului tehnic sau de conducerea companiei;
  • Ajuta la intocmirea listelor de materiale/echipamente necesare activitatii;
  • Participa la efectuarea inventarului de materiale si piese de schimb;
  • Intocmeste rapoarte cu forma si cu periodicitatea ceruta de seful serviciului tehnic sau de conducerea  companiei;
  • Preia de la Departamentul Logistic coletele colaboratorilor (receptie,evidenta in baza de date,expediere);
  • Indeplineste alte sarcini la cererea conducerii companiei.

Pachet salarial si beneficii:

- salariu atractiv

- bonuri de masa

- bonus de obiectiv

- telefon de serviciu

- mediu de lucru placut

- se asigura instruire

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

București

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Verifica pe BestJobs