RESPONSABILITĂŢI

- Recepţionează echipamentele, le pune în funcţiune şi instruieşte operatorii care vor lucra cu ele
- Efectueaza diagnoza computerizata in vederea stabilirii defectului, utilizand metode specifice
- Efectueaza necesarul de piese de schimb utilizand cataloagele de piese ale producatorului
- Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea echipamentelor
- Participa direct la activitati de marketing, targuri, expozitii, demonstratii

CERINTE

- Studii tehnice de specialitate
- Experienta in domeniul diagnozelor electrice/ electronice si in automatizari
- Limba engleza la nivel mediu obligatoriu
- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook
- Permis de conducere- categoria B

CALITATI

- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

OFERTA (bonusuri, beneficii)

- Job stabil
- Cadru de lucru dinamic şi profesionist
- Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Oradea ; Satu Mare ; Carei

Verifica pe BestJobs