Cautam colegi noi !

Candidatul pe care il cautam:

- ideal dar nu obligatoriu

- studii universitare sau liceale absolvite in 2019 sau 2020

- ideal - cunoștințe minime CorelDraw sau Photoshop

- cunoștințe editare foto

- constituie avantaj

- cunostinte bune operare PC MSOffice, navigare internet

- abilitati de bricolaj si îndemânare

- abilitati hand made constituie avantaj

- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

- abilităţi şi experienţă organizatorică

- capacitate de planificare şi prioritizare

- atenţie distributivă

- abilităţi dezvoltate de comunicare şi de a dezvolta relaţii interpersonale

- motivare şi eficienţă

- capacitate de a respecta termene limita

- atentie catre detalii

- placere si abilitate de a invata lucruri noi

- limba engleza scris/vorbit

- constituie avantaj - domiciliu stabil in Arad

Descrierea jobului

- operează masina de gravat laser

- operează programul CorelDraw și a altor programe specifice.

- confecționează și ajuta la confecționarea obiectelor handmade.

- se ocupa de gestionarea comenzilor din magazinul online

- intocmeste facturi, documente fiscale si de transport

- pregateste si urmareste livrarea comenzilor

- listeaza produse noi in magazinele online

OFERIM MULT CEREM PE MĂSURA

Verifica pe BestJobs