Jobville Group recruteaza pentru clientul sau din Zona Industriala de Vest din Arad, Tehnician Mentenanta,

Cerinte:

  • Studii medii/ superioare tehnice;
  • Experiență în: Automatizări / Electromecanică / Electronică aplicată / Tehnologia construcţiilor de maşini;
  • Citirea și interpretarea schemelor electrice și a diagramelor de process;
  • Utilizarea instrumentelor de măsură și control;
  • Inițiativă, spirit de echipă și capabil să respecte termenele limită.

Descrierea jobului:

  • Întreţinerea şi repararea maşinilor automate / semiautomate şi a roboţilor din procesul de producţie;
  • Realizarea reglajelor la senzori, bariere optice, cilindri pneumatici și părți mecanice ale mașinilor automate / semiautomate și a roboților;
  • Întocmirea și transmiterea analizelor defecțiunilor apărute, soluționarea acestora și propuneri de acțiuni preventive.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masă;
  • Bonusuri și alte beneficii;
  • Transport asigurat.
Verifica pe BestJobs