Candidatul ideal:

  • Studii liceale /postliceale in profil tehnic;
  • Experienta profesionala in domeniul mecanic de cel putin 5 ani.

Cunoştinţe, Aptitudini & Abilităţi:

  • Cunostinte operare PC;
  • Cunostinte solide AUTOCAD 2D;
  • Permis auto categoria B;
  • Spirit de echipa;

Descrierea jobului:

  • Studiaza documentatia tehnica si extrage necesarul de materiale;
  • Intocmire relevee piese;
  • Asigura verificarea dimensionara a pieselor executate,
  • Intocmeste documentele de calitate.

Sectia de confecţii metalice se află în incinta sediului Iridex Group Plastic SRL din Vountari, jud. Ilfov.

Dispunem de un atelier de confectii metalice dotat cu utilaje si aparatura necesare confectionarii de diverse structuri metalice din europrofile, asamblate prin suruburi sau sudura.

Producem structuri metalice de mare complexitate pentru hale industriale (stalpi, ferme, grinzi, rampe, estacade), scari, balustrade, usi metalice, porti de acces din metal, garduri metalice  executate dupa propriul proiect sau al beneficiarului.

Verifica pe BestJobs