Responsabilitati:

- Efectueaza service-ul si mentenanta sistemelor de securitate;
- Realizeaza si urmareste planul de service;
- Colaborareza cu beneficiarii sistemelor de securitate;
- Realizeaza documentatii tehnice si asigura suportul tehnic pentru interventiile din service;
- Efectueaza operatiuni tehnice de extindere a sistemelor de securitate existente la beneficiari (cablare, conectare etc);
- Pune in functiune sisteme de securitate;
- Testeaza si pregateste echipamente de service;
- Colaboreaza cu dispeceratul CRM CALL CENTER al departamentului Service pentru gestionarea si inchiderea solicitarilor de interventie;
- Urmareste graficul de executie pentru mentenanta preventiva la contractele alocate.

Cerinte:

- Studii superioare intr-un domeniu ingineresc (automatizari, electronica, comunicatii etc.) reprezinta un avantaj) ;
- Minim 2 ani experienta profesionala in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- Cunostinte de lucru cu MS Office;
- Persoana comunicativa, organizata, cu abilitati de analiza si planificare;
- Limba engleza – nivel mediu
- Carnet de conducere: categ. B

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu atractiv;

- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;
- Asigurarea cursurilor de specialiate in tara si strainatate;
- Tichete de masa;
- Autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil;
- Bonusuri in functie de performante.

Verifica pe BestJobs