Fișa jobului

Ropeco Bucuresti este in cautarea unui coleg , respectiv t ehnician de service , care sa se alature echipei de profesionisti din partea de centru-vest a tarii.

Colegul Ideal
  • Absolvent studii medii tehnice, scoala profesionala
  • Permis de conducere categoria B
  • Experienta in domeniul tehnic: electric, automatizari si hidraulica
  • Disponibilitate deplasari.
  • Domiciliul in zona de referinta.

Responsabilitati Principale

Instalare si punere in functiune prese de balotat deseuri.

Intretinere si reparatii prese de balotat deseuri.

Beneficii
  • Pachet salarial atractiv: bonus, prime, bonuri de masa
  • Mijloace de munca complete: autoturism de serviciu, telefon, consumabile, truse de lucru
  • Training, cursuri de formare profesionala
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic.

ROPECO Bucuresti este o societate mixta romano-elvetiana, cu o experienta de peste 24 de ani pe piata de specialitate, oferind solutii software si hardware care inglobeaza inalta tehnologie testata cu succes la nivel mondial.

ROPECO se impune pe piata, atat prin strategiile adoptate pentru satisfacerea nevoilor clientilor sai, cat si prin adaptarea rapida la dinamica pietei si dezvolatrea unor relatii de colaborare cu furnizori de renume

Activitatea ROPECO se bazeaza pe o echipa tanara, dinamica, formata din peste 100 de profesionisti care se identifica cu solutiile de succes pentru clientii sai.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Afaceri generale

Sectoare de activitate

Consumabile și echipament de birou

Verifica pe LinkedIn