Responsabilități generale:

  • Executarea activitatilor de intreţinere, reparare si verificare a instalatiilor sanitare si electrice, a utilajelor si echipamentelor din centrul de dializa,
  • Dezinfectia statiei si a inelului de apa
  • Verifica si raspunde de buna funcţionare a instalatiilor sanitare si electrice, utilajelor si echipamentelor din dotare
  • intervine pentru remedierea defectiunilor constatate.
  • Inregistreaza datele privind intervenţiile şi reparaţiile în documentele relevante.
  • Raspunde de gestionarea si buna functionare  a  tuturor echipamentelor tehnice din Centrul de Dializa
  • proceseaza datele de receptie, punere in functiune, verificari metrologice periodice
  • intocmirea anuala a planului de intretinere si mentenanta a tuturor echipamentelor, solicitari de reparatie in garantie si tine evidenta acestora atat in format electronic cat si hartie

Cerințe:

  • minim studii medii profil electronica, electrotehnica, electromecanica;
  • cunostinte despre modul de functionare si intretinere a instalatiilor si a echipamentelor
  • cunostinte operare calculator;
  • cunostinte de limba engleza (documentatie tehnica);
  • capacitate de invatare si adaptare;
  • abilitati de organizare;

Ce oferim:

  • Mediu de lucru stabil, la standarde internaționale;
  • Salariu competitiv și beneficii adaptate pieței;
  • Echipă unită, profesionistă;
  • Unelte de lucru sigure și moderne.
Verifica pe BestJobs