Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Cégünk az ország bármely pontjáról keres megbízható, minimum 2-3 éves tapasztalattal rendelkező, vagy már nyugdíjba vonult háziorvost, aki fizetése, illetve nyugdíja kiegészítéseként vállalna otthonról végezhető telefonos orvosi tanácsadást cégünk keretrendszerén belül, az egészségi állapot megőrzése, a betegségek megelőzése, korai felismerése, továbbá egészségfejlesztés és az egészséges lakosság fenntartása céljából.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk bemutatkozó levelét, fényképes önéletrajzát, valamint a végzettségét igazoló dokumentumainak másolatát.

Feladatok

  • bejövő telefonhívások fogadása
  • orvosi tanácsadás ügyfeleink részére
  • érdeklődők teljes körű tájékoztatása általános orvosi kérdésekben
  • tanácsadás adott keretrendszeren belül
  • adatrögzítés

Elvárások

  • családorvos rezidens, szakorvosjelölt vagy végzett szakorvos munkatársat keresünk
  • háziorvosi munkakörben eltöltött legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • határozott fellépés
  • rugalmasság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony mellett végezhető pozíció
  • kényelmesen otthonról is végezhető
  • rugalmas időbeosztás
  • céges telefon külön telefonszámmal
  • versenyképes fizetés

Előny

  • esti, illetve hétvégi munkavégzésvállalása
Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Budapesta

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Verifica pe BestJobs