Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Szerviztechnikus

Munkaidő: 4x10 óra (rugalmas munkabeosztásban 3 szabadnappal egy héten)

Elvárások:

  • több éves mobiltelefon szervizelési tapasztalat (az utóbbi évek fontosabb típusainál)
  • iOS és Android rendszerek magas szintű ismerete (szoftverezésekhez, hibakereséshez)
  • nagy teherbírás
  • precíz munkavégzés
  • monotonitástűrés
  • rugalmasság
  • rendezett megjelenés
  • rendszeretés
  • irányíthatóság
  • minimum középfokú végzettség
  • feszített munkatempójú munkavégzésre képesség
  • stressztűrés
  • energikusság

Feladatok:

  • moduláris javítások az összes, az árlistában szereplő típusú készüléken
  • szoftverezés, adatmentés, adatmigrálás
  • adminisztráció, munkalapok pontos vezetése

Munkavégzés helye: WestEnd bevásárlóközpont

Kezdő fizetés: 200 ezer Ft (nettó), ami teljesítmény alapján emelkedik, fejlődési, előrelépési lehetőséggel!

Szerviztechnikus, hibakereső és problémamegoldó analitikus

Munkaidő: 4x10 óra(rugalmas munkabeosztásban 3 szabadnappal egy héten)

Elvárások:

  • több éves szervizes tapasztalat
  • magas szintű problémamegoldó készség
  • érettségi
  • angol nyelvtudás (külföldi fórumok követése)
  • logikus, analitikus gondolkodás
  • önállóság
  • felelősségvállalás
  • döntésképesség
  • alaplapi forrasztások, BGA-javítások ismerete legalább elméleti szinten
  • gyors, precíz munkavégzés
  • állandó tanulásra, önképzésre való igény és motiváltság
  • összeszedettség

Feladatok:

  • mobiltelefonok moduláris javítása az összes, az árlistában szereplő típuson
  • rejtett hibák bevizsgálása, analizálása, nagy hatékonyságú, gyors megoldása
  • szoftverhibák kiszűrése
  • alaplapi hibakeresés
  • egyszerűbb forrasztási feladatok megoldása (csatlakozók, kondenzátorok, tekercsek, stb.)
  • kapcsolási rajzok olvasása
  • adminisztráció

Kezdő fizetés: 250 ezer Ft (nettó), ami teljesítmény alapján emelkedő, előrelépési lehetőséggel!

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Budapesta

Salariu brut pe luna

620 - 800 €

Verifica pe BestJobs