Vrem sa faci parte din echipa noastra daca:

Iti asumi raspunderea pentru actiunile tale;

Cultivi calitatea si vii cu solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple;

Comunici deschis si incurajezi dezvoltarea unei relatii de incredere intre tine si colegi;

Sustii si te implici in atingerea obiectivelor de echipa;

Oferi si accepti cu deschidere feedback constructiv.

Candidatul ideal

Echipa de IT Regina Maria isi cauta un coleg/a care are:

Cunostinte de retelistica (routere, VPN, dispozitive WiFi...) si telefonie fixa si mobila

Cunostinte de administrare servere WindowsLinux & Mac

Cunostinte solide despre echipamente de printare / stocare de date.

Descrierea jobului

Executia proiectelor IT din locatiile alocate (infrastructura);

Implementarea si supravegherea respectarii politicii de securitate, integritate si confidentialitate a datelor eletronice ale companiei si gestionarea aplicatiilor si a device-urilor aferente acestor politici;

Mentenanta aplicatiilor back office / cloud din portofoliul Microsoft – Office 365;

Mentenanta HW si SW a a serverelor si bazelor de date ale companiei;

Rezolvarea problemelor punctuale de HW / conectica / telefonie ale utilizatorilor;

Controlul instalarilor si versiuniilor de aplicatii.

Verifica pe BestJobs