Responsabilități:

- identifică și administrează canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante

- concepe și postează anunțurile de recrutare pe baza discuțiilor cu șefii de departamente

- participă activ în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților

- actualizează fișele de post și a alte documente aferente activității de resurse umane

- întocmește rapoarte, situații și analize

- organizează și derulează operațiuni de evidență a personalului, pontare și de salarizare

 - asigură alte activități  în departamentul Resurse Umane.

Cerințe:

- studii superioare
- cunoștințe temeinice de legislația muncii
- experiență în recrutare și calcul salarial
- certificat inspector resurse umane
- cunoștințe foarte bune operare PC(MS-Office)
- cunoștințe operare SAP HR/GFOS – constituie avantaj
- abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă

- gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză, organizată și flexibilă

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv și tichete de masă;

-beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;

- oportunitatea unei cariere intr-o companie multinațională;
- sistem informatic performant si logistica moderna

* acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.

Informare

Va informam că, prin aplicarea pentru o pozitie in cadrul societatii Selgros Cash&Carry SRL, va vom colecta si folosi datele personale oferite in desfasurarea procesului de recrutare si selectie de personal. Pentru informatii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul recrutarii si selectiei de personal in cadrul Selgros Cash&Carry SRL, va rugam accesati site-ul societatii, sectiunea Cariere.

Verifica pe BestJobs