Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare;

  • Cunoasterea tuturor proceselor de resurse umane;

  • Cunostinte de operare PC, programe specifice;

  • Abilitati de comunicare, organizare si atentie distributiva;

  • Gandire analitica si atitudine proactiva;

  • Cunoștințe minime ale legislatiei din domeniu;

  • Experienta constituie un avantaj.

    Descrierea jobului:

  • Definirea, realizarea si pastrare obiectivelor departamentului de resurse umane pe baza fiecarui proiect aflat in lucru;

  • Organizarea activitatilor de employer branding si a altor activitati de resurse umane conform cu obiectivele departamentului;

  • Identificarea proactiva a nevoilor de rеcrutarе ale companiei si programarea proceselor de selectie dupa criterii de performanta prestabilite;

  • Asigurarea proceselor de recrutare (intocmirea si postarea anunturilor de recrutare, realizarea selectiei CV-urilor, programarea de candidati la interviu, sustinerea interviurilor);

  • Actuаlizarea proactiva a bаzei de datе interna, functie de riscurile manageriale de personal al companiei;

  • Prezentarea activitatii realizate, a masurilor propuse pe termen scurt si mediu pentru a fi optimizat, respectiv a fi crescut gradul de realizare a obiectivelor propuse.

Beneficii:

  1. Pachet salarial + bonusuri atractive;

  2. Mediu de lucru placut;

  3. Suport in integrare;

  4. Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala.

    Candidatii interesati sunt rugati sa transmita CV-ul la adresa de e-mail:

Verifica pe BestJobs