Ce Vă oferim:
-societatea stabilă, de încredere, posibilitate de muncă pe termen lung, contract de muncă pe termen nedeterminat
-salariu proeminent, decontare corectă, precisă
-autovehicule moderne,  echipamente noi (0 km)
-remorci noi, prevăzute cu toate dotările
-echipă prietenoasă ce oferă sprijin
-sistem propriu de gestionare
-program de lucru : 2 saptamani cu odihnă 45  repaus-sediu  .

-salar negociat

- al 13 salar ( media pe ultimele 12 luni)

Cerinţe legate de post:

-Permis de conducere categoria C+E, cartelă tahograf digital

-Experiență de șofer internațional min. 1 an

-persoană de încredere, independentă, exactă
-cazier judiciar
-în vehicule fumatul este interzis

Reprezintă avantaj:
-Experienţă de mai mulţi ani cu tir cu remorcă de 40 de tone

Garaje in localitățile : Târgu Mureș, Timișoara, Oradea

Descrierea jobului :

Principalele sarcini:
Transportul în principal a mărfurilor paletate, pe trasee stabilite
Decontare pe bază de documente, marfă
Gestionare corectă a foilor de transport, ambalajelor
Fixare marfă, încărcare, respectiv descărcare marfă (conform nevoilor mandantului)
Supravegherea stării tehnice şi documentelor vehiculului
-Rute : Europa (Germania , Franta , Ungaria , Bulgaria , Grecia , Romania)

Verifica pe BestJobs