Candidatul ideal

- Permis de conducere C+E si experienta de minim un an.
- Buna cunoastere a unei limbi straine de circulatie Engleza/Franceza si/sau Germana.
- ADR.
- Cazier judiciar.
- Experienta pe rute europene constituie un avantaj
- Atitudine pozitiva si dorinta de o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

Compania este belgiano-slovaca si are in dotare peste 400 de camioane Scania iar rutele de transport se axeaza in special pe tari precum Franta, Germania, Italia, Spania sau Olanda. Se poate lucra pe orice tip de transport.

Salariul in primele 3 luni este de 2230€ net/luna la care se adauga si orele suplimentare, iar dupa primele 3 luni se ofera un salariu de 2300€ net/luna la care se adauga si orele suplimentare. Contractul este inregistrat in Slovacia, Bratislava, iar angajatorul este belgiano-slovac.

Se ofera zborul gratuit cu avionul sau se deconteaza drumul cu masina pana la garajul companiei in momentul in care ajungeti si semnati contractul.

Descrierea companiei

Suntem o companie de consultanta in domeniul resurselor umane, specializata in activitati de recrutare si selectie personal. In toate proiectele pe care le gestionam vizam cresterea performantelor clientilor nostri.

Verifica pe eJobs.ro