Cerinte:
• Atestat profesional pentru transport marfa
• ADR colete - reprezinta un avantaj
• Card digital pentru tahograf
• Permis conducere categoria B,C,E

 Beneficii:

• Pachet salarial atractiv

• Asigurare medicala privata

• Asigurare de calatorie in caz ca ti se intampla ceva neprevazut
• Asigurare pentru furtul bunurilor din cabina, pentru ca stim cat de mult iti apreciezi lucrurile personale

Descrierea jobului:

• Program de lucru de Vineri de la 17:00 pana Luni la 10:00

• Transport de marfuri pe teritoriul Romaniei (curse scurte tur-retur) si pe teritoriul Ungariei (curse scurte tur-retur), conform instructiunilor

• Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

• Manevrarea camioanelor la rampa pentru incarcare/descarcare/transbordare

• Asistarea la incarcarea marfurilor in camion cu respectarea prevederilor legale (greutatea totala si pe axe)

• ESTE INTERZISA folosirea mijloacelor de manipulare a tahografului

Pentru informatii suplimentare puteti suna de luni pana vineri intre orele 08:00 - 17:00 la Biroul Resurse Umane

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Oradea

Verifica pe BestJobs